Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • AMPIO – MINI

  Auto alarm AMPIO MINI – komplet

  318,43 

  Polski, profesjonalny alarm pilotowo-bezpilotowy. W pełni konfigurowalny, z mnóstwem użytecznych funkcji. Wyposażony we wbudowaną blokadę z funkcją immobilisera i antyporwania. Możliwość podłączenia dowolnych czujników z prealarmem lub natychmiastowych. Sterowanie zamkiem, szybami, bagażnikiem i możliwość obsługi z fabrycznego pilota samochodu, zamiennie z pilotem alarmu. Opcjonalna rozbudowa o radiowy identyfikator kierowcy.

 • Auto alarm Tytan DS 400 CAN – komplet

  Auto alarm Tytan DS 400 CAN – komplet

  Cena dostępna dla zarejestrowanych instalatorów.

  Auto-alarm TYTAN DS 400 CAN to najnowocześniejszy autoalarm z rodziny TYTAN, przeznaczony do najnowszych samochodów wyposażonych w magistralę CAN. Urządzenie posiada wbudowane wszystkie niezbędne funkcje do ochrony twojego auta, jak również wiele funkcji zwiększających komfort obsługi samochodu. Do sterowania alarmem wykorzystywane są fabryczne piloty zdalnego sterowania (kluczyki) samochodu. Możliwe jest również zamówienie alarmu z wbudowanym modułem radiowym i obsługa urządzenia poprzez piloty Tytan. Dodatkowo ochronę samochodu może wówczas zwiększyć bezobsługowa funkcja antynapadowa z opcjonalnym identyfikatorem Joker.

  UWAGA! Urządzenie dostępne jedynie dla zarejestrowanych warsztatów i instalatorów.
  ZALOGUJ SIĘ LUB ZADZWOŃ, ABY POZNAĆ CENĘ.

 • Auto alarm Tytan DS 300 P – komplet

  Auto alarm Tytan DS 300 P – komplet

  Cena dostępna dla zarejestrowanych instalatorów.

  Autoalarm TYTAN DS 300 P to wysokiej klasy, polskiej produkcji alarm, przeznaczony dla wymagających klientów. Zaletą alarmu jest duża ilość możliwych do ustawienia funkcji, a elastyczność działania sprawia, że jego obsługa jest łatwa i niemal intuicyjna. Nowoczesna technologia wykonania w połączeniu z dużą funkcjonalnością działania, stawia alarm TYTAN DS 300 P w ścisłej czołówce urządzeń auto-alarmowych dostępnych na rynku. Autoalarm TYTAN DS300 P sterowany jest drogą radiową przy użyciu wygodnych pilotów tytan i posiada dwa odcięcia zapłonu (wewnętrzne i zewnętrzne) oraz czujnik ultradźwiękowy. Indywidualnie programowany kod PIN awaryjnego wyłączania pozwala bezpiecznie dojechać do celu nawet w przypadku uszkodzenia czy zagubienia pilota.

  UWAGA! Urządzenie dostępne jedynie dla zarejestrowanych warsztatów i instalatorów.
  ZALOGUJ SIĘ LUB ZADZWOŃ, ABY POZNAĆ CENĘ.

 • SEO – Concerto

  Auto alarm SEO Concerto – komplet

  289,39 

  Kompletny zestaw doskonałego alarmu pilotowego SEO. W zestawie syrenka z własnym zasilaniem, czujnik ruchu i krańcówka maski.

 • SEO – Perfect CAN

  Auto alarm SEO Perfect CAN – nowa kompletacja!

  673,37 

  Bezpilotowy system alarmowy do samochodów posiadających fabryczne piloty i cyfrową magistralę CAN. Alarm włączany i wyłączany jest fabrycznym pilotem co eliminuje niewygodę używania dwóch pilotów. Dostosowany do kilkuset modeli aut, stale aktualizowane oprogramowanie do najnowszych. Objęty jest BEZTERMINOWĄ gwarancją.

 • Auto alarm AMPIO CAN – komplet

  312,42 

  Polski alarm bezpilotowy CAN obsługiwany fabrycznymi pilotami samochodu. Wbudowana blokada silnika, prealarm, antynapad. Atest w klasie profesjonalnej PRF.

  Funkcje:
  -sterowanie fabrycznym pilotem samochodu
  -cyfrowa komunikacja z magistralą CAN i K-BUS
  -wewnętrzna blokada silnika
  -antyporwanie
  -antynapad
  -kodowane awaryjne rozbrojenie systemu
  -funkcja komfort
  -regulowana liczba impulsów centralnego zamka
  -sygnalizacja niedomkniętych drzwi przy włączeniu alarmu
  -tryb warsztatowy ( auto podczas serwisu)
  -bypass- możliwość włączenia alarmu bez aktywacji ochrony wnętrza