Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Czujnik cofania 22 mm z wyświetlaczem

  Czujnik cofania 22 mm z wyświetlaczem

  50,69 

  Prosty i funkcjonalny zestaw wspomagający parkowanie, uruchamia się automatycznie w chwili rozpoczęcia manewru cofania. Sensory ultradźwiękowe instalowane w zderzaku pojazdu mierzą odległość od przeszkody, a buzzer i wyświetlacz ostrzegają kierowcę emitując narastający sygnał dźwiękowy. Wyświetlacz cyfrowo pokazuje jaka jest odległość do przeszkody, zmienia się kolor diod na paskach LED od strony z której jest przeszkoda (lewa , prawa, dwie strony). Dźwięk buzzera można wyłączyć jeśli np. w samochodzie śpi dziecko i nie chcemy go budzić. Wówczas działa tylko sygnalizacja świetlna LED.

 • czujnik cofania z wyświetlaczem

  Licowany czujnik cofania z wyświetlaczem

  85,50 

  Uniwersalny zestaw czujników cofania, wyposażony w 4 sensory licowane oraz wyświetlacz LED z wbudowanym sygnalizatorem dźwiękowym. Wyświetlacz informuje z której strony znajduje się przeszkoda i jaka jest od niej odległość (z dokładnością do 10 cm). Dodatkowo odległość od przeszkody sygnalizowana jest dźwiękowo. System uruchamia się automatycznie po włączeniu światła cofania.

  Sensory licowane, czyli montowane równo z płaszczyzną zderzaka, jak czujniki fabryczne. Koszyczki wewnętrzne z regulowaną głębokością montażową, dzięki czemu można je wyregulować na równo z płaszczyzną nawet bardzo grubego zderzaka.

 • Czujnik cofania 22 mm z wyświetlaczem

  Czujnik cofania 22 mm z wyświetlaczem

  80,89 

  Prosty i funkcjonalny zestaw wspomagający parkowanie, uruchamia się automatycznie w chwili rozpoczęcia manewru cofania. Sensory ultradźwiękowe instalowane w zderzaku pojazdu mierzą odległość od przeszkody, a buzzer i wyświetlacz ostrzegają kierowcę emitując narastający sygnał dźwiękowy. Wyświetlacz cyfrowo pokazuje jaka jest odległość do przeszkody, zmienia się ilość świecących diod na paskach LED od strony z której jest przeszkoda (lewa , prawa, dwie strony). Głośność buzzera jest regulowana (głośny, cichy, brak).

 • czujnik cofania z wyświetlaczem

  Czujnik cofania 18,5 mm z wyświetlaczem

  91,33 

  Prosty i funkcjonalny zestaw wspomagający parkowanie, uruchamia się automatycznie w chwili rozpoczęcia manewru cofania. Sensory ultradźwiękowe instalowane w zderzaku pojazdu mierzą odległość od przeszkody, a buzzer i wyświetlacz ostrzegają kierowcę emitując narastający sygnał dźwiękowy. Wyświetlacz cyfrowo pokazuje jaka jest odległość do przeszkody. Buzzer można wyciszyć, gdy np. w samochodzie śpi dziecko.

 • Licowany czujnik cofania z wyświetlaczem

  Licowany czujnik cofania z wyświetlaczem

  80,89 

  Uniwersalny system czujników parkowania, wyposażony w 4 sensory oraz wyświetlacz LED z wbudowanym sygnalizatorem dźwiękowym. Wyświetlacz informuje z której strony znajduje się przeszkoda i jaka jest od niej odległość (z dokładnością do 10 cm). Dodatkowo odległość od przeszkody sygnalizowana jest dźwiękowo. System uruchamia się automatycznie po włączeniu światła cofania.

  Sensory licowane, czyli montowane równo z płaszczyzną zderzaka, jak czujniki fabryczne. Koszyczki wewnętrzne z dużą powierzchnią montażową, dzięki czemu mocno trzymają się wewnętrznej powierzchni zderzaka.