Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Blokada bezobsługowa z identyfikatorem - Ampio

  Blokada bezobsługowa z identyfikatorem – Ampio

  272,39 

  Moduł z pastylką identyfikującą. Zabezpiecza przed uruchomieniem pojazdu przez osoby niepowołane, nieposiadające pastylki. W zestawie znajduje się jedna pastylka mikroprocesorowa. Urządzenie obsługuje maksymalnie do czterech pastylek. Centralka posiada jeden obwód odcinający (blokada). Istnieje możliwość podłączenia syreny i kierunkowskazów w celu sygnalizacji alarmowania i napadu.

 • Immobiliser SEO - CANblu

  Immobilizer SEO – CANblu

  Cena dostępna dla zarejestrowanych instalatorów.

  Urządzenie SEO CANblu jest cyfrowym immobiliserem działającym w oparciu o magistralę CAN i występujące na niej informacje. Immobiliser ten w stosunku do wersji podstawowej SEO CANi został wzbogacony o radiowy transmisję dwukierunkową Bluetooth. Immobiliser zabezpiecza pojazd, cyfrowo blokując odjazd poprzez przesłanie odpowiednich komend do sterowników ECU i/lub BCM auta.

  UWAGA! Urządzenie dostępne jedynie dla zarejestrowanych warsztatów i instalatorów.
  ZALOGUJ SIĘ LUB ZADZWOŃ, ABY POZNAĆ CENĘ.

 • Immobiliser SEO - CANi

  Immobilizer SEO – CANi

  Cena dostępna dla zarejestrowanych instalatorów.

  Urządzenie SEO CANi jest cyfrowym immobiliserem działającym w oparciu o magistralę CAN i występujące na niej informacje. Immobiliser zabezpiecza pojazd, cyfrowo blokując odjazd poprzez przesłanie odpowiednich komend do sterowników ECU i/lub BCM auta. Pojazd można odblokować wprowadzając wcześniej zaprogramowaną kombinację fabrycznych przycisków auta. 

  UWAGA! Urządzenie dostępne jedynie dla zarejestrowanych warsztatów i instalatorów.
  ZALOGUJ SIĘ LUB ZADZWOŃ, ABY POZNAĆ CENĘ.

 • Immobiliser Seo – Symphony

  Immobilizer Seo – Symphony

  348,62 

  Dwuobwodowy immobiliser transponderowy. Nieutleniające się, irydowo- srebrne styki przekaźników blokady gwarantują wieloletnią, bezawaryjną pracę, nawet pod pełnym obciążeniem prądowym.

 • Mikroprocesorowa blokada sensorowa - Ampio

  Mikroprocesorowa blokada sensorowa – Ampio

  87,85 

  Prosta i niezawodna blokada sensorowa z trybem serwisowym. Urządzenie zabezpiecza przed uruchomieniem pojazdu przez niepowołane osoby. Odblokowanie pojazdu następuje poprzez dotknięcie jedną ręką np. śrubki wyznaczonej przez instalatora a drugą ręką metalowej części pojazdu. Do odblokowania można użyć także dodatkowego przycisku.