Produkty elektroniki użytkowej, ze szczególnym naciskiem na systemy zabezpieczeń. Z tego względu znajdziecie Państwo tutaj bardzo bogatą gamę alarmów samochodowych, urządzeń pokrewnych, jak zamki centralne, sygnalizatory ostrzegawcze czy coraz popularniejsze ostatnio tzw. czujniki parkowania. Proponujemy również systemy stacjonarne zarówno do małych sklepów czy garaży jak i średnich i dużych obiektów jak domy, magazyny, pomieszczenia przemysłowe. Budując swoją wiarygodność współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami. Stale wprowadzamy nowe pozycje, a nawet całe kategorie.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.

Podmiot odpowiedzialny za sprzedaż

Sklep internetowy CONDA dostępny pod adresem http://www.conda.pl, prowadzony jest przez firmę ALARM CONDA SERWIS – Radosław Zieliński, ul. Cyrklowa 4/68, 04-044 Warszawa, NIP: 113-127-79-55, REGON: 012953305

Dokonanie zakupu / Potwierdzenie zakupu

Każdy dokonany przez Państwa zakup będzie potwierdzony e-mailem lub w wypadku braku adresu mailowego telefonicznie, zgodnie z danymi wypełnionymi w formularzu zamówienia. W przypadku maila, otrzymacie Państwo list z potwierdzeniem zakupu, na który nie trzeba wysyłać odpowiedzi. W związku z tym, prosimy o uważne i prawidłowe wpisywanie swoich danych. W razie wątpliwości związanych z zamówieniem, redakcja sklepu skontaktuje się z Państwem, celem ustalenia szczegółów wysyłki.

Czas realizacji zamówienia

Dokładamy wszelkich starań by otrzymywali Państwo zamówiony produkt w jak najszybszym terminie. Regulaminowy czas dostawy wynosi od 1 do 5 dni roboczych, przy czym z reguły okres całej procedury realizacji zakupu (nasza realizacja + czas przesyłki) wynosi 48 h liczone od momentu potwierdzenia zamówienia. Dzień roboczy to każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel oraz wszystkich świąt.
W szczególnych wypadkach czas dostarczenia towaru uzgadniany jest indywidualnie z klientem. Conda.pl nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie spowodowane z przyczyn niezależnych.

Dostawa produktu

Dostawa produktu realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej. Każda przesyłka jest wysyłana jako POCZTEX KURIER 48. Przesyłki dostarczane są na adres wypełniony w formularzu zamówienia.

Koszty dostawy

Przesyłki dostarczamy jedynie na terenie Polski, za pośrednictwem Poczty Polskiej – POCZTEX wg. aktualnego cennika. Koszt przesyłki liczony jest wg. wagi zamówionego towaru oraz jego wartości, jako przesyłka pobraniowa na rachunek bankowy, ubezpieczona zależnie od wartości zamówionego towaru. Aktualny koszt wysyłki standardowej paczki pobraniowej o wadze do 30kg i wartości do 1000zł wynosi 19zł.

Sposoby płatności

Sklep CONDA.PL realizuje jedynie rozliczenia płatności przez pracownika Poczty Polskiej- czyli płatne przy odbiorze przesyłki.

Faktury

Wszystkie ceny prezentowane na stronach sklepu conda.pl, są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
Sklep internetowy conda.pl na życzenie wystawia fakturę VAT, prosimy o umieszczenie stosownej informacji w uwagach do zamówienia. Dokonując zakupu dzięki platformie conda.pl akceptują Państwo wystawianie faktury przez conda.pl bez podpisu kupującego.

Gwarancja (Gwarancja rozszerzona)

Na każdy produkt udzielana jest gwarancja dla instalatora zgodna ze specyfikacją poszczególnych producentów. Okres gwarancji dla instalatora liczony jest od daty zamontowania urządzenia jednak nie dłużej niż okres gwarancji dla klienta finalnego wydłużony o 6 miesięcy. Wszystkie naprawy serwisowe realizowane są zgodnie z wytycznymi producentów w miejscach przez nich wskazanych. Możliwe jest również dostarczenie reklamowanego towaru do conda.pl

Zwrot towaru

Dajemy Państwu pełną swobodę działania, jeśli produkt nie spełnił oczekiwań. Zwrot zakupionego towaru i odstąpienie od umowy jest możliwe w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki pod warunkiem, że produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony, jak również nie zniszczone zostały żadne opakowania i dokumenty produktu.

Towar należy odesłać na adres firmy:
ALARM CONDA SERWIS – Radosław Zieliński
ul. Cyrklowa 4/68
04-044 Warszawa

Do przesyłki należy dołączyć informację o tym, że produkt jest odesłany na zasadzie odstąpienia od umowy (wzór znajduje się poniżej) oraz podać dokładne dane i numer konta, na które mają zostać przesłane pieniądze. Koszty wysyłki zwrotnej pokrywa klient.

Odstąpienie od umowy

Kupującemu, który jest Konsumentem w rozumieniu ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.), przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

Sprzedawca gwarantuje zwrot ceny produktu oraz kosztów wysyłki produktu do kupującego nie później niż w terminie 14 dni, na konto bankowe wskazane przez kupującego lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Do:

Sklep internetowy CONDA.PL
ALARM CONDA SERWIS – Radosław Zieliński
ul. Cyrklowa 4/68
04-044 Warszawa
NIP: 113-127-79-55
REGON: 012953305

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY
[1]………………………………………………………………………………………….
Niniejszym odstępuję od umowy sprzedaży następujących rzeczy:
[2]………………………………………………………………………………………….,
zawartej z ALARM CONDA SERWIS – Radosław Zieliński dnia[3]…. …. 201… roku.

Data i podpis:
[4]…………………………………………………

[1] imię, nazwisko, adres, adres e-mail

[2] Niepotrzebne skreślić

[3] Proszę wskazać datę zawarcia umowy [odbioru towaru].

[4] Proszę o opatrzenie dokumentu datą i czytelnym podpisem (imię i nazwisko).