wszystkie (9)
    Blokady (4)
    Immobilisery (3)
Immobiliser SEO - CANi
Opis:
    
NOWOŚĆ!


Małe jest wielkie, tak w dwóch słowach można określić to urządzenie. Aż trudno uwierzyć, że w obudowie o wymiarach udało się zmieścić tak inteligentne i wszechstronne zabezpieczenie. Wyobraź sobie, że coś tak małego może być schowane w dowolnym zakamarku samochodu, a i tak unieruchomi silnik.

Immobiliser SEO CANi to blokada pozwalająca odjechać samochodem dopiero po podaniu kombinacji fabrycznych przycisków na konsoli lub kierownicy samochodu, na przykład: "lewa szyba zamknij" "prawa szyba otwórz" "prawa szyba zamknij". Bez tej sekwencji samochodem nie da się odjechać.

Urządzenie uzbraja się automatycznie po zgaszeniu silnika i otwarciu drzwi kierowcy, więc nie trzeba pamiętać o włączaniu go, a jednocześnie nie będzie uciążliwie wymagało rozbrojenia po każdym zgaszeniu silnika czy wysadzeniu pasażera.

A teraz najlepsze: to urządzenie nie wymaga odcinania elektrycznego obwodu w samochodzie! Blokada odjazdu następuje poprzez magistralę cyfrową CAN dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna i niemożliwa do ominięcia przez złodzieja. Do prawidłowej pracy wymaga tylko zasilania i podłączenia pod magistralę CAN.

Możliwe jednak jest dodatkowe rozwinięcie systemu, ponieważ urządzenie posiada możliwość podłączenia dodatkowego przekaźnika blokady oraz sterowania przez istniejący w samochodzie system alarmowy lub GPS. Czyli na włączonym dodatkowym alarmie w samochodzie nie da się uruchomić silnika nawet po podaniu sekwencji przycisków.

Urządzenie bardzo dobrze chroni zarówno w wypadku samochodów z systemem bezkluczykowym jak i w wypadku pojazdów elektrycznych i hybrydowych!

Lista samochodów obsługiwanych przez SEO CANi dostępna jest do pobrania razem z instrukcją tego urządzenia.


JEST TO NAJNOWSZA WERSJA! Obsługuje zarówno CAN jak i LIN, dzięki czemu może być zamontowana nawet w najnowszych samochodach!


76.85 zł


Elektroniczna blokada zapłonu lub rozruchu z wbudowanym przekaźnikiem. Możliwość odblokowania podaniem masy, plusa i ...
Logowanie
Login
Hasło
Twój koszyk
Produktów: 0
Koszt: 0zł
All rights reserved and copyrights 2023 ©
created by GOGOmedia Software House